ساعات کاری مطب: شنبه تا چهارشنبه  ساعت 9 الی 18 | پنج شنبه  ساعت 9 الی 13

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

تلفن تماس

021-22431789
021-26801457 09370031001

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

نشانی ما

مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، ساختمان اکیاس، طبقه هفتم جنوبی واحد 34

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی
دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

تلفن تماس

021-22431789
021-26801457

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

نشانی ما

مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، ساختمان اکیاس، واحد 34

دندانپزشک زیبایی در تهران

دندانپزشکی زیبایی برای ظاهر دندان ها، لثه و بایت فرد ضروری است. دندانپزشکی زیبایی شامل هر روش دندانی است که به بهبود ظاهر لبخند، دندان ها و دهان شما کمک می کند. دندانپزشکان زیبایی آموزش دیده و باتجربه به خوبی در مورد بهبود زیبایی دندان ها و درخشان کردن لبخند شما آگاه هستند. درمان‌های دندانپزشکی زیبایی معمولاً شامل روش‌هایی برای بهبود رنگ، موقعیت، فرم، اندازه و تراز دندان‌های شما هستند. 

از آنجایی که دندانپزشکی زیبایی شامل جزییات پیچیده است بهترین است بدنبال دندانپزشک زیبایی خوب در تهران باشید تا به خوبی به جزییات و خواسته های شما توجه کند. تجربه و دانش دندانپزشک زیبایی در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران بسیار اهمیت دارد. بهترین است دندانپزشکی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. دکتر مونا کشکولی، بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران است که از تکنیک ها و تکنولوژی مدرن برای بهبود دندان ها و لبخند شما استفاده می کند. ایشان به خوبی با بیماران ارتباط برقرار می کند و هرگونه نگرانی شما را در زمینه درمان دندانپزشکی زیبایی رفع می کند. برای مشاوره رایگان با دکتر کشکولی بهترین دندانپزشک زیبایی در شمال تهران (زعفرانیه) کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۴۳۱۷۸۹ و یا ۰۲۱۲۶۸۰۱۴۵۷ تماس حاصل فرمایید. 

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

هنگامی که می خواهید لبخند خود را بهبود بخشید، چندین انتخاب برای زیبایی دندان های خود دارید. در واقع دندانپزشکی زیبایی رشته‌ای است که بر روی ظاهر بهتر دندان‌ها، لثه‌ها و بایت افراد تمرکز دارد. در واقع گروهی از کارهای دندانپزشکی است که برای بهبود ظاهر لبخند افراد و ارتقاء عزت نفس آنها انجام می شود. دندانپزشکی زیبایی در تهران، در بسیاری از موقعیت‌ها، می‌توانند در کمتر از یک یا دو مراجعه به دندانپزشک انجام شوند و می‌توانند به طور قابل‌توجهی بر اعتماد به نفس و عزت نفس فرد تأثیر بگذارند.

فهرست مطالب

دندانپزشک زیبایی در تهران

محبوب ترین درمان های دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است و امروزه افراد بیشتری به دنبال راه هایی برای بهبود ظاهر و لبخند خود هستند. هدف دندانپزشک زیبایی در تهران ایجاد لبخندی متعادل، متقارن و زیباتر برای شما است. خدمات متداول دندانپزشکی زیبایی در تهران شامل سفید کردن دندان، باندینگ دندان، ونیرهای دندانی و کانتورینگ دندان و لثه است. در ادامه با رایج ترین درمان های دندانپزشکی زیبایی در تهران آشنا می شوید. 

دندانپزشکی زیبایی و بلیچینگ دندان

بلیچینگ محبوب ترین درمان دندانپزشکی زیبایی در تهران است. سهولت دسترسی و هزینه مناسب، آن را به گزینه ای بسیار جذاب برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال بهبود زیبایی لبخند بدون انجام روش های پیچیده و تهاجمی هستند. با گذشت زمان، غذاها و نوشیدنی های تیره رنگ (مانند قهوه، چای، سیگار و …) می توانند دندان های شما را تیره و لکه دار کنند. سفید کردن و بلیچینگ حرفه ای دندان می تواند به طور چشمگیری رنگ دندان های شما را روشن و لبخند شما را درخشان تر کند. چه از رنگ دندان‌های خود ناراضی باشید و چه بخواهید برای یک مراسم خاص ظاهر عالی تری داشته باشید، بلیچینگ یک روش عالی و به صرفه می باشد. بلیچینگ دندان در مطب حدود یک ساعت طول می کشد.

اطلاعات مرتبط: جرمگیری دندان در تهران

دندانپزشکی زیبایی و ونیرهای دندانی

یکی دیگر از روش های زیبایی محبوب دندان که توسط دندانپزشک زیبایی باید انجام شود ونیرها دندانی هستند. ونیرهای دندانی در بین افرادی که نیاز به تغییر فوری لبخند خود دارند بسیار محبوب هستند، به طوری که دندانپزشکی زیبایی را اغلب با ونیرهای دندانی می شناسند. به طور معمول، لایه‌های نازکی از جنس پرسلن به جلوی دندان‌ها متصل می‌شوند تا طیف وسیعی از عیوب مانند تغییر رنگ، فاصله دندان ها، ترک‌ها و مشکلات دیگر را پنهان کنند. این روش برای افرادی که بلیچینگ دندان برای آنها مناسب نیست (چه به دلیل تغییر رنگ زیاد دندان و یا برخی نگرانی‌های دیگر) راه‌حل مناسبی است. ونیرهای دندانی ماندگاری زیادی دارند و معمولاً کاملاً نامرئی هستند. یک لایه نازک با رنگ سفارشی جلوی دندان اعمال می شود تا شکل طبیعی آن را بازیابی کند. ونیرها تا حد امکان به رنگ دندان های طبیعی شما نزدیک هستند، بنابراین هیچ کسی به جز خود شما از درمان دندانپزشکی شما باخبر نخواهد شد. لمینت دندان و کامپوزیت دندان نمونه هایی از ونیرهای دندانی هستند. 

اطلاعات مرتبط: بهترین دکتر لمینت در تهران

اطلاعات مفید: لمینت سرامیکی

دندانپزشکی زیبایی با اصلاح شکل دندان ها

اگر دندان های شما کمی بیش از حد بلند و یا دارای همپوشانی های کوچکی است، بهترین دندانپزشک زیبایی در زعفرانیه می تواند با تراشیدن لایه نازکی از مینای دندان، آنها را تغییر شکل دهد. این روی ساختار دندان‌ها تأثیر نمی‌گذارد و آنها را مستعد پوسیدگی نمی‌کند و فقط شکل آنها را تغییر می دهد تا آنها را از نظر زیبایی شناختی زیباتر کند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیم در تهران به شما اطلاع می دهد که آیا کاندید مناسبی برای این روش هستید یا خیر.

اصلاح فرم دندان ها با دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی با ارتودنسی نامرئی

یکی دیگر از روش های دندانپزشکی زیبایی که در تهران محبوب است، ارتودنسی نامرئی و یا اینویزیلاین invisaling می باشد. برای کسانی که به دنبال ارتودنسی هستند ولی نمیخواهند دهانشان پر از سیم و براکت باشد، بریس های نامرئی بهترین گزینه برای آنها است. البته برای انجام این کار نیاز به بررسی و مشاوره با دندانپزشک در تهران می باشد تا بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد. ممکن است یک روش ارتودنسی برای یک فرد گزینه ای عالی به نظر برسد ولی برای شخص دیگر اصلا مناسب نباشد. بنابراین مشاوره با بهترین متخصص ارتودنسی در تهران بسیار حائز اهمیت می باشد. این درمان دندانپزشکی زیبایی، یک راه حل بسیار کم تهاجمی برای صاف کردن دندان های شما است.

اینویزیلاین از نرم افزار تصویربرداری سه بعدی استفاده می کند تا چندین مجموعه از ترازهای شفاف سفارشی را برای بیماران فراهم کند. هر مجموعه ای از ترازهای شفاف باید به مدت 1 تا 2 هفته قبل از تغییر به ست بعدی پوشیده شود تا زمانی که ظاهر مورد نظر را به دست آورند. برخلاف بریس‌های فلزی سنتی، بیماران می‌توانند هر زمان که بخواهند غذا بخورند، بنوشند یا دندان‌های خود را مسواک بزنند، ترازهای شفاف را از دندان های خود جدا کنند. برای بهترین نتیجه، حداقل 22 ساعت در روز از Invisalign استفاده کنید.

دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت دندان

یکی دیگر از درمان های رایج دندانپزشکی زیبایی، ایمپلنت دندان است. هنگامی که صحبت از جایگزینی دندان های افتاده و از دست رفته به میان می آید، ایمپلنت های دندانی (از نظر عملکرد و ظاهر) نسبت به سایر راه حل های جایگزینی دندان معمولی سودمندتر هستند. می توان از آنها به عنوان پایه دندان استفاده کرد. تکنیک‌های مختلفی برای استفاده از ایمپلنت در دندانپزشکی زیبایی وجود دارد، مانند روکش‌ ایمپلنت، پل‌های متکی به ایمپلنت و پروتزهای متکی به ایمپلنت. ایمپلنت ها بیشتر به دلایل کاربردی استفاده می شوند، اما می توان از آنها برای اهداف زیبایی نیز استفاده کرد. از آنجایی که ایمپلنت موثرترین و دائمی ترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته است، بیمارانی که به دنبال اصلاح لبخند محکم و طبیعی هستند، ایمپلنت های دندانی را ترجیح می دهند. برای انجام ایمپلنت نزد بهترین متخصص ایمپلنت تهران روی لینک مربوطه کلیک کنید.

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

دندانپزشکی زیبایی و باندینگ دندان

باندینگ دندان یکی از روش های محبوب در دندانپزشکی زیبایی در تهران است. این درمان دندانپزشکی زیبایی بسیار محبوب تر از برخی از روش های پیچیده تر است. باندینگ فرآیند چسباندن دائمی مواد دندانی مانند مواد پر کردن، روکش دندان و تاج را به دندان ها است. باندینگ کامپوزیت برای ترمیم ترک‌ها و فاصله های کوچک و سایر عیوب با کامپوزیت‌های همرنگ دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک راه‌حل زیبایی ساده و ارزان برای بسیاری از مشکلات دندانپزشکی زیبایی عمل می‌کند. باندینگ دندان معمولاً هر پنج تا هفت سال یکبار نیاز به تعویض دارد. همچنین نیازی به برداشتن مینای طبیعی دندان ندارد. برای انجام و مشاوره باندینگ می توانید با بهترین دندانپزشک زیبایی در شمال تهران وقت ملاقات بگیرید.

دندانپزشکی زیبایی و لیفت لثه

یکی از نگرانی های رایج لبخند که بسیاری از افراد به اشتراک می گذارند، لبخند لثه ای است که در آن هنگام لبخند زدن مقدار زیادی از بافت لثه در معرض دید قرار می گیرد. کانتورینگ یا لیفت لثه به بیماران کمک می کند تا از شر بافت بیش از حد لثه و یا خط ناهموار لثه رها شوند. اگر لبخند لثه ای دارید، درمان حرفه ای لثه را به عنوان بخشی از دندانپزشکی زیبایی شخصی خود در نظر بگیرید. دندانپزشک زیبایی در تهران ممکن است بافت بیش از حد لثه را در صورت لبخند لثه ای بردارد. اما اگر مشکل از تحلیل رفتن لثه باشد، بافت لثه را از طریق تکنیک های جراحی تخصصی ترمیم می کند. لبخند لثه‌ ای به روش‌های مختلفی از جمله لیزر درمانی، تغییر موقعیت لب‌ها، ارتودنسی، جراحی فک و مجسمه‌سازی لثه قابل درمان است.

دندانپزشکی زیبایی با تاج دندانی

در مورد دندان های از دست رفته یا آسیب دیده، کمی کار بیشتری لازم است، اما هنوز راه حل های عالی وجود دارد. یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی، تاج یا Crown است. برای یک دندان از دست رفته، روکش یا تاج اغلب گزینه ایده آل است. تاج Crown در اصل یک دندان مصنوعی است که روی قسمت باقی مانده از دندان قرار می گیرد و دقیقاً شبیه دندان واقعی عمل می کند. آنها به گونه ای سفارشی ساخته می شوند که پس از ساخت دندان توسط دندانپزشک زیبایی، روی کل دندان شما قرار بگیرند. برای ساخت بهترین تاج دندان مناسب شما بهتر است به دکتر مونا کشکولی، بهترین دندانپزشک زیبایی در زعفرانیه مراجعه نمایید تا سالها از بهترین نوع مواد و ساخت تاج دندانی خود آسوده باشید.

دندانپزشکی زیبایی با طراحی لبخند

طراحی لبخند به افراد این امکان را می دهد که انتخاب کنند چگونه می خواهند لبخند بزنند. حتی اگر بیمار مشکل دندانی نداشته باشد، طرح لبخند می تواند راه هایی برای تقویت لبخند او به روشی بسیار شخصی و مناسب پیدا کند. اگر مشکلات دندانی خاصی وجود داشته باشد، دندانپزش زیبایی خوب در تهران آنها را درمان خواهد کرد. با استفاده از این نرم افزار، دندانپزشک زیبایی با طراحی لبخند دیجیتال می تواند پیش نمایشی از لبخند هدف را به فرد متقاضی نشان دهد. از آنجایی که روش های طراحی لبخند می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، تخمین هزینه قبل از دریافت اولین معاینه غیر ممکن است. 

مزایای دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

برخی افراد دندان های بی نقص و زیبا را یکی از بزرگترین دارایی ها می دانند. داشتن یک لبخند زیبا و صاف فقط جنبه زیبایی ندارد، بلکه برای سلامت دندان و سلامت کلی بدن شما نیز مفید است. برخی از مزایای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی عبارتند از:

 • هضم بهتر غذا
 • تمیز کردن آسان دندان ها
 • داشتن دندان ها و لثه های سالم تر
 • جلوگیری از از سردرد و گردن درد
 • گفتار بهتر و واضح تر
 • ساییدگی کمتر دندان ها
 • زیباتر شدن لبخند
 • سفید شدن دندان های کدر و لکه دار
 • شکل منظم تر دندان ها و لثه ها
 • تعادل و تقارن لبخند
 • افزایش اعتماد به نفس
 • حذف ترک ها و فاصله های بین دندان ها
مزایای دندانپزشکی زیبایی در تهران

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران فرایندی زمان بر و پیچیده می باشد. در واقع دندانپزشک زیبایی خوب شخصی است که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را داشته باشد. برخی از ویژگی های دندانپزشک زیبایی خوب در تهران عبارتند از:

 • بررسی مدارک دندانپزشک زیبایی در تهران: مدارک دندانپزشکی زیبایی نشان دهنده دانش و مهارت های دندانپزشک زیبایی است. به عنوان مثال، دندانپزشکی که دارای گواهینامه اینویزیلاین است، احتمالاً نتایج بهتری نسبت به دندانپزشکی بدون این مدرک خواهد داشت.
 • تجربه دندانپزشک زیبایی: به دنبال خدمات با تجربه دندانپزشکی زیبایی در تهران باشید. هر چه یک دندانپزشک زیبایی مدت بیشتری تمرین کرده باشد و تجربه داشته باشد، احتمالاً در کار خود بهتر عمل می کند. به دنبال دندانپزشکی با تجربه زیاد در دندانپزشکی زیبایی باشید تا بعدها مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر و اتلاف زمان خود نباشید. دکتر کشکولی به طور قطع یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی در شمال تهران است و در این زمینه سابقه زیادی دارد. 
 • بررسی محیط و جو کلینیک: جو کلینیک را در نظر بگیرید. انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی زیبایی راحت و دوستانه کلید کسب یک تجربه خوب از دندانپزشکی است. کلینیکی را انتخاب کنید که در آن احساس اطمینان و آرامش داشته باشید. مطب دکتر کشکولی واقع در زعفرانیه یکی از بهترین دندانپزشکی های زیبایی در تهران است که محیطی زیبا و آرامش بخش را برای بیمار فراهم می کند. 
 • اطلاع از درمان های ارائه شده در کلینیک: در مورد روش های ارائه شده برای دندانپزشکی زیبایی اطلاعات کسب کنید. همه کلینیک های دندانپزشکی زیبایی درمان های دندانپزشکی زیبایی را ارائه نمی دهند. از قبل پرس و جو کنید که به چه نوع درمان های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی نیاز دارید و به دنبال کلینیک هایی باشید که این خدمات را ارائه می دهند.
 • هزینه دندانپزشکی زیبایی: هزینه را در نظر بگیرید. هزینه های دندانپزشکی زیبایی در تهران بسته به خدمات مورد نیاز شما، محل کلینیک، سطح تجربه دندانپزشک زیبایی تهران و عوامل دیگر متفاوت است. کلینیکی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد یا گزینه های پرداخت انعطاف پذیری را ارائه دهد. دکتر کشکولی دندانپزشک زیبایی خوب در زعفرانیه، بهترین خدمات را با هزینه دندانپزشکی زیبایی مناسب به شما ارائه خواهد داد. برای اطلاع از هزینه دندانپزشکی زیبایی در تهران در مطب دکتر کشکولی کافی است با مطب تماس بگیرید و از شرایط پرداخت مطلع شوید.
 • نظرات بیماران قبلی: بهترین دندانپزشکان زیبایی در تهران، بیماران خوشحال زیادی دارند که مایلند آنها را تضمین کنند و به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. از دوستان و خانواده خود بپرسید که آیا دندانپزشک زیبایی خوبی را می شناسد و یا نظرات افراد در سایت ها را مشاهده کنید. دکتر کشکولی از بهترین های دندانپزشکان زیبایی در تهران، بیماران زیادی را درمان کرده است که سطح رضایت آنها بسیار بالا است. کافی است به نظرات و یا نمونه درمان های دندانپزشکی در همین سایت و یا اینستاگرام کلینیک مراجعه نمایید و این موارد را مشاهده کنید.
 • تعهد دندانپزشک زیبایی در تهران: در نهایت تعهد و حس مسئولیت دندانپزشک زیبایی بسیار مهم است. اینکه در انتهای درمان، نتیجه آن چیزی باشد که شما می خواستید و در صورتی که هر گونه مغایرتی با صحبت های قبلی شما وجود داشت، ایشان با حس مسئولیت پذیری و صداقت و تعهد به کار خود شما را تا رسیدن به بهترین درمان دندانپزشکی زیبایی همراهی کند. 

هزینه دندانپزشکی زیبایی در تهران

دندانپزشکی زیبایی انتخابی است به این معنی که از نظر پزشکی ضروری تلقی نمی شود. بنابراین، بسیاری از شرکت های بیمه پوششی برای روش های دندانپزشکی زیبایی ارائه نمی دهند. ممکن است این سوال ایجاد شود که “هزینه دندانپزشکی زیبایی در سال 1403 چقدر است؟” پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی مانند روشی که در نهایت انتخاب می کنید و پیچیدگی کار دندانپزشکی مورد نیاز بستگی دارد.

هزینه دندانپزشکی زیبایی می تواند بسیار متفاوت باشد. اینکه چه روشی را برای دندانپزشکی خود میخواهید، اینکار را در کجا انجام می دهید، چه نیازهایی قبل از انجام دندانپزشکی زیبایی دارید، تخصص دندانپزشک زیبایی چقدر است، آیا دندانپزشک زیبایی در تهران شرایط پرداخت اقساطی دارد، کدام درمان دندانپزشکی زیبایی جز بیمه قرار می گیرد و… همه اینها در تعیین هزینه دندانپزشکی زیبایی در تهران و سایر شهرها تاثیر گذار است. برای آگاهی از هزینه دندانپزشکی زیبایی خود توصیه می کنیم با مطب دکتر مونا کشکولی تماس گرفته و با ایشان در مورد موارد مورد نیاز خود برای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، هزینه ای که توان پرداخت آن را دارید، شرایط اقساط برای مورد شما و سایر موارد سوال کنید تا ایشان بهترین درمان دندانپزشکی زیبایی را به شما پیشنهاد دهد. ایشان قبل از اعلام هزینه دندانپزشکی زیبایی 1403 ابتدا دندان های شما را مشاهده و معاینه می کند و سپس هزینه حدودی را به شما اعلام می کند. مشاوره با دندانپزشک زیبایی خوب در تهران کاملا رایگان است و شما می توانید هم به صورت حضوری، هم بصورت تلفنی و هم بصورت آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ با ایشان در ارتباط باشید. 

دندانپزشک زیبایی در زعفرانیه

تفاوت دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی دو حوزه مختلف در زمینه دندانپزشکی هستند که به اهداف متفاوتی می‌ پردازند. در ادامه با تفاوت‌ های اصلی بین دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی آشنا می شوید:

 1. دندانپزشکی ترمیمی:

  • هدف اصلی: درمان و ترمیم مشکلات و آسیب‌ های دندانی و لثه‌، مانند ترمیم دندان‌ های تخریب شده، پرکردن حفره‌ های دندانی، تعمیر شکستگی‌ ها و انجام جراحی‌ های لثه.
  • استفاده از مواد ترمیمی: معمولاً از موادی مانند آمالگام، کامپوزیت، پلی‌کربوکسیلات و سرامیک در ترمیم دندان‌ ها استفاده می‌شود.
 2. دندانپزشکی زیبایی:

  • هدف اصلی: بهبود زیبایی دندان‌ ها و لبخندهای بیماران. این حوزه شامل روش‌ها و فرآیندهایی است که بهبود ظاهر دندان‌ها، رنگ، شکل و ترتیب آن‌ها را کمک می‌کند.
  • استفاده از مواد زیبایی: در دندانپزشکی زیبایی از موادی مانند ونیر (لایه‌ های نازک سرامیکی که به دندان‌ها چسبانده می‌شوند)، کامپوزیت، اصلاحات ترتیب دندان (ارتودنسی) و روش‌های سفید کردن دندان (بلیچینگ) استفاده می‌شود.

به طور کلی، دندانپزشکی ترمیمی به درمان و ترمیم مشکلات سلامت دندان و لثه متمرکز است، در حالی که دندانپزشکی زیبایی بر زیبایی و ظاهر دندان‌ها تاکید دارد.

لمینت دندان

رزرو نوبت با دندانپزشک زیبایی در شمال تهران

اگر به درمان های زیبایی دندان که در بالا توضیح داده شد علاقه مند هستید، می توانید یک قرار ملاقات در دندانپزشکی دکتر مونا کشکولی رزرو کنید. دندانپزشکی دکتر مونا کشکولی بهترین انتخاب برای شهروندان تهرانی است که به دنبال “بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران” هستند. برای جزئیات بیشتر در مورد خدمات دندانپزشکی زیبایی ما با ما تماس بگیرید و اولین قدم ها را به سمت لبخند درخشانی که همیشه می خواستید بردارید. مشاوره دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه کاملا رایگان است. 

سوالات متداول

بله، دندانپزشک عمومی با روش های مورد استفاده در دندانپزشکی زیبایی آشنایی دارد، اما دندانپزشکی زیبایی نیاز به توانایی هنری و خلاقانه نیز دارد که بهتر است به بهترین دندانپزشک زیبایی برای دریافت بالاترین کیفیت درمان مراجعه کنید.

بلیچینگ دندان، لمینت دندان و کامپوزیت دندان به طور کلی محبوب ترین روش دندانپزشکی زیبایی هستند.

دندانپزشکی ترمیمی بر مشکلات عملکردی دندان ها تمرکز دارد، در حالی که هدف دندانپزشکی زیبایی بهبود ظاهر دندان ها، فک ها یا لثه ها است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مینا رفیعی زاده
مینا رفیعی زاده
3 ماه قبل

سلام دکتر کشکولی دکتر دندانپزشک زیبایی خوبی در تهران هستن کارهای لمینیت و کامپوزیت رو عالی و با سلیقه انجام میدن

5/5 - (11 امتیاز)