ساعات کاری مطب: شنبه تا چهارشنبه  ساعت 9 الی 18 | پنج شنبه  ساعت 9 الی 13

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

تلفن تماس

021-22431789
021-26801457 09370031001

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

نشانی ما

مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، ساختمان اکیاس، طبقه هفتم جنوبی واحد 34

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی
دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

تلفن تماس

021-22431789
021-26801457

دکتر مونا کشکولی متخصص دندانپزشکی

نشانی ما

مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، ساختمان اکیاس، واحد 34

بهترین دکتر ایمپلنت دندان

بهترین دکتر ایمپلنت دندان کیست؟ برای شروع باید بدانیم که، ایمپلنت دندان یک سرمایه گذاری بزرگ است. ایمپلنت ها درمان نسبتا جدید برای مشکلات جدی دندان هستند. ایمپلنت دندان بهترین درمان جایگزینی دندان است مخصوصا زمانی که بیمار دارای استخوان فک سالم و کافی باشد. جراحی ایمپلنت دندان متمایز است زیرا نتایج آن راحت، کاربردی و طبیعی به نظر می رسد و شبیه دندان های فرد است. از آنجایی که هزینه ایمپلنت با توجه به کارهایی که انجام می شود بسیار پر هزینه است باید در انتخاب متخصص ایمپلنت دقت کنیم. انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان بسیار مهم است چون نیاز به تخصص و دقت زیادی دارد. در این مقاله با ما همراه باشید تا درباره متخصص ایمپلنت دندان بیشتر بدانیم و با بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران آشنا شویم.

لینک مفید: رابطه میان پوکی استخوان و ایمپلنت دندان

نحوه انتخاب متخصص ایمپلنت دندان خوب

بررسی گواهینامه پزشکی دندانپزشک

هنگام انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان، ابتدا باید گواهی، تحصیلات و آموزش آنها را در نظر بگیرید. در حالت ایده آل، شما می خواهید یک متخصص با اعتبار در برنامه های ایمپلنت دندان را انتخاب کنید. در مرحله اول بررسی مدارک دندانپزشک، تضمین می کند که مهارت و دانش مناسب برای انجام صحیح ایمپلنت را دارد. بنابراین، هنگام بررسی وب سایت دندانپزشک، می توانید اطلاعات آموزشی و تحصیلی آنها را جستجو کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید شخصاً در مورد آن پرس و جو کنید.

دانش گسترده

دکتر ایمپلنت دندان باید از جدیدترین روندها و روش‌های ایمپلنت در حوزه دندانپزشکی مطلع باشد. فرآیندهای مختلف ایمپلنت، طرح ها، مواد و پیشرفت های فنی به سرعت در حال رشد هستند. بهترین متخصص ایمپلنت دندان کسی است که برای همگام شدن با تغییرات تلاش می کند. متخصص ایمپلنت دندان خوب باید بتواند شما را از طریق نوآوری های ایمپلنتولوژی راهنمایی کند و به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کند.

تجربه

هیچ جایگزینی برای تجربه زندگی واقعی وجود ندارد. بنابراین، علاوه بر داشتن مدرک مناسب و مهارت های لازم در ایمپلنتولوژی، یک متخصص دندانپزشکی باید سه تا پنج سال تجربه در این روش داشته باشد. شما می خواهید یک متخصص ایمپلنت دندان را انتخاب کنید که این جراحی را روی چندین بیمار انجام داده است. یک نمونه کار قوی به شما این اطمینان را می دهد که سلامت دندان شما در دستان شخص مناسبی است. به همین ترتیب، انتخاب یک متخصص با سابقه عالی و شخصی که کار خود را ضمانت می کند، ضروری است.

رکورد موفقیت

یکی دیگر از جنبه های مهمی که هنگام انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان باید در نظر بگیرید، سابقه موفقیت است. همه دندانپزشکان نشان افتخار و مجموعه دستاوردهای خود را با افتخار به کار می برند. بنابراین، شما باید به راحتی با بررسی وب سایت آنها یا پرس و جوی شخصی، تمجیدها و شایستگی های دندانپزشکان را بیابید. در حالت ایده آل، شما می خواهید یک متخصص با شهرت بی نظیر در این روش را انتخاب کنید.

اعتبارسنجی

شما باید یک متخصص ایمپلنت دندان مورد تایید را انتخاب کنید. اعتبار تضمین می کند که دندانپزشک استانداردهای خاصی را رعایت کرده و واجد شرایط انجام این عمل است. علاوه بر این، آرامش بسیار مورد نیاز را نیز به دست می آورید که سرمایه گذاری شما نتیجه خوبی خواهد داشت.

قیمت 

یکی از موارد بسیار مهم برای انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت، در نظر گرفتن هزینه ایمپلنت دندان است. تحقیق کامل انجام دهید و یک متخصص با قیمت های منصفانه انتخاب کنید. ایمپلنت های دندانی در حال حاضر پر هزینه هستند. اما اگر در انتخاب خود دقت کنید و دکتر متخصص ایمپلنت دندان خوب پیدا کنید، پول خود را دور نریخته اید!

متخصص ایمپلنت دندان

متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

علم دندانپزشکی زیر شاخه های تخصصی مختلفی دارد. هر دندانپزشکی در زمینه خاصی با تخصص خاصی کار می کند. انواع دندانپزشکان بر اساس شاخه و تخصصی که در آن مشغول به فعالیت هستند به 8 دسته زیر تقسیم می شوند:

دندانپزشک عمومی

تخصص ارتودنسی (متخصص ارتودنسی)

تخصص جراحی لثه و ایمپلنت (پریودنتیست)

تخصص درمان پالپ دندان (متخصص اندودنتیست)

تخصص جراحی فک و صورت

تخصص پروتزهای دندانی (متخصص پروتز)

تخصص دندانپزشکی کودکان

تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

بنابراین، همانطور که در بالا ذکر شد، متخصص ایمپلنت دندان، دندانپزشکی است که متخصص پریودنتیست یا جراحی لثه و ایمپلنت است. این متخصص ایمپلنت دندان در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های پریودنتال و کاشت ایمپلنت دندان آموزش دیده و تخصص کسب می کنند. پریودنتیست همچنین از روش های غیر تهاجمی و غیر جراحی مانند جرم گیری دندان و استرلینگ استفاده می کند. و از جراحی بافت نرم و جراحی فلپ لثه برای درمان عفونت و بیماری های لثه استفاده می کند. او حتی در موارد خاص مانند آسیب شدید به بافت استخوانی فک، امکان پیوند استخوان را نیز فراهم می کند.

ویژگی های یک متخصص ایمپلنت خوب

متخصص ایمپلنت خوب باید اطلاعات کافی در مورد درمان ایمپلنت به شما بدهد. همچنین باید درباره گزینه های مناسب درمانی شما و همچنین مزایا، معایب، محدودیت ها، خطرات، نتایج احتمالی، هزینه ها و زمان بندی هر یک را با شما مطرح کند. دکتر ایمپلنت خوب باید برای رفع نگرانی های شما (در صورت وجود) به شیوه ای مفید و دوستانه وقت بگذارد و با آرامش دادن و اخلاق حرفه ای شما را برای پذیرش درمان ایمپلنت آماده کند.

به ابزارها و اتاق های دندانپزشک (یا کلینیک) نیز نگاهی بیندازید. فن آوری های پیشرفته دندانپزشکی می تواند به ارائه بهترین کیفیت، راحتی مطلوب و بالاترین استانداردهای ایمنی برای ایمپلنت دندان شما کمک کند.

به نظافت کلینیک و همچنین اخلاق کاری دندانپزشک و بقیه کارکنان توجه کنید. آیا حرفه ای بودن و استاندارد رفتار آنها با انتظارات شما برابری می کند؟ سعی کنید فلسفه و عملکرد آنها را درک کنید. اگر در مورد روش های دندانپزشکی احساس ناراحتی می کنید، از متخصص ایمپلنت کمک بگیرید تا به شما آرامش دهد.

متخصص ایمپلنت دندان در تهران

پیدا کردن دکتر ایمپلنت خوب در تهران کار راحتی است. متخصصان بسیاری هستند که کار خود را در نهایت دقت و ظرافت انجام می دهند و شما با خیال راحت می توانید از نتیجه کار اطمینان داشته باشید. دکتر مونا کشکولی دندانپزشک خوب در تهران است که برای مشاوره و رزرو نوبت می توانید با کلینیک ایشان تماس بگیرید تا به بهترین نحو شما را راهنمایی کند. رقابت برای بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران بودن بسیار سخت است. همین حالا با مطب دندانپزشکی دکتر مونا کشکولی تماس بگیرید و از خدمات این کلینیک از قبیل کامپوزیت دندان، لمینت دندان، بریج دندان، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان، لیفت لثه، باندینگ دندان، و موارد دیگر است اطلاع کسب کنید.

شماره تماس:

۰۲۱-۲۲۴۳۱۷۸۹

۰۲۱-۲۶۸۰۱۴۵۷

با دادن امتیاز، ما را ارائه خدمات بهتر یاری کنید
فهرست مطالب

مشاوره رایگان و رزرو وقت

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سایر مقالات پزشکی
برای تعیین وقت و مشاوره شما با ما در ارتباط باشید…